Správa sítí a outsourcing IT služeb

Poskytujeme kompletní outsourcing IT služeb – služby externího správce počítačové sítě. Jste-li malá či střední firma, jistě jste zjistili, že mít vlastní IT oddělení není finančně nejvýhodnější. Outsourcing IT služeb je řešením.

Díky využití externího správce sítě můžete zcela vytěsnit starosti o fungování Vaší sítě. Postaráme se o její spolehlivý a efektivní provoz. Zajistíme bezpečnou správu Vašich serverů a koncových PC stanic včetně zálohování důležitých dat. Naši technici mají dlouholeté zkušenosti se systémy Windows, Linux a Unix a jsou schopni diagnostikovat a opravit nejrůznější problémy hardwaru i softwaru.

Každému případnému problému se věnuje odborník, který je na jeho řešení perfektně připraven, což minimalizuje čas potřebný k jednotlivým zásahům. Díky tomu outsourcing IT služeb šetří Vaše peníze.

Aby bylo možné problémům předcházet, kromě zásahů při řešení akutních problémů samozřejmě provádíme i důkladné pravidelné preventivní prohlídky.

V případě potřeby jsme schopni Vaši počítačovou síť modernizovat nebo rozšířit podle potřeb a/nebo navrhnout a instalovat novou síť a to od rozvedení strukturované kabeláže až po připojení konektorů k Vašim PC stanicím, serverům a další infrastruktuře.

Podívejte se na orientační ceník servisních prací.

Nezávazná poptávka:

Kontaktujte nás