Webdesign

Elektronický obchod – eshop

Nabízíme tvorbu elektronického obchodu na zakázku. Prodávejte Vaše výrobky přes internet systémem B2B (business-to-business, česky „obchodník k obchodníkovi“) nebo B2C (business-to-consumer, česky „obchodník k zákazníkovi“).

Nákup přes internet v poslední době využívá čím dál více zákazníků. není nejmenší důvod zůstávat pozadu a své služby prostřednictvím Vašeho vlastního internetového obchodu nenabízet.

Náš eshop je založen na modifikaci našeho vlastního redakčního systému, což zaručuje že jej jsme schopni plně přizpůsobit Vašim požadavkům. Tento systém je tzv. modulární a jeho konečná cena se tedy odvíjí od množství modulů, které v něm budete potřebovat. Jedině tímto způsobem je možné vytvořit vysoce sofistikované řešení daného eshopu který bude naprogramován přímo Vám na míru.

K Vašemu eshopu nabízíme navíc profesionální SEO optimalizaci, poimplementační podporu a v případě zájmu a dodání API dokumentace jsme schopni Váš elektronický obchod napojit i na firemní účetní systém nebo na systém Vašeho velkoobchodního dodavatele.

Nezávazná poptávka:

Kontaktujte nás

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *