Webdesign

Tvorba webových stránek

Kvalitní internetová prezentace je dnes jedním ze základních stavebních kamenů každého podnikání. Přesto jsou stále výsadou především větších společností, protože menší subjekty si velkolepé prezentace za desítky tisíc korun nemohou dovolit.

My nabízíme řešení vhodné i pro malé firmy. Řešení, které i přes nízkou cenu v konkurenci obstojí. A především řešení, které Vás na internetu skutečně zviditelní. Nabízíme vytvoření stránek, na které se budou návštěvníci rádi vracet.

Proč zvolit nás

  • Na trhu webdesignu působíme již více než 10 let a v současnosti naše portfolio služeb zahrnuje kromě klasických prezentací i internetové obchody, informační systémy, intranetové aplikace a řešení na klíč. Ve všech těchto oblastech nabízíme kompletní servis od grafického návrhu přes vytvoření a optimalizaci kódu stránek až po registraci do vyhledávačů a katalogů. Kromě toho nabízíme i doprovodné služby hostingu a správy domén.
  • Naše tvorba je vždy originální a původní návrh, nikoliv pásová výroba recyklovaných návrhů a upravených volně dostupných šablon. Design od nás je unikát, za který se nebudete stydět.
  • Námi vytvořené stránky vždy splňují nejpřísnější kritéria v oblastech dodržování standardů, validity kódu, zásad přístupnosti a rychlosti načítání. Díky tomu jsou stránky přístupné i z mobilních zařízení, na pomalém připojení a jsou dostupné i pro zdravotně postižené, kteří při prohlížení internetu používají např. software pro předčítání textu.
  • Jako součást naší práce můžeme Vaši firmu zviditelnit prostřednictvím řady služeb jako Firmy.cz nebo Google Places a tím na Vaše stránky přivést další návštěvníky pocházející z přirozeného vyhledávání.
  • Práce pro nás nekončí vytvořením stránek. Jsme otevřeni dlouhodobé spolupráci a sami Vám poradíme, jak Vaši prezentaci ještě vylepšit. Sledujeme aktuální trendy na webu a vybíráme z nich to nejlepší.

Nezávazná poptávka:

Kontaktujte nás

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *